РУС БЕЛ ENG

Анонс мероприятий

День трудового воспитания и профессиональной ориентации

18.05.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 18.05.2024

(дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Квэст “Валанцёр - гэта крута”

09.00-10.00

Каб.пач кл

I-IV класы

Андрыаловіч В.К.

Патрыятычны марафон “А што ты зрабіў для Беларусі”

09.00-10.00

Тэрыторыя школы

V-IX

Роўная Т.Г.

Падарожжа ў гісторыю “Цімураўцы. Як гэта было?”

10.00-10.45

Каб.№5

V-IX

Варанчыхіна А.А.

Прагляд кінафільма ў рамках акцыі “Кінаурокі ў школах свету”

10.00-10.45

Каб.№3

I-IV

Балунда А.А.

Кніжная выстава “Чарная памяць, чорная быль”

10.50-11.40

бібліятэка

V-XI

Лобач В.І.

Займальны урок «Фестываль прафесий»

10.50-11.40

Сінькоўскі ДК

I-IV

Андрыаловіч В.К.

Панарама “Людзі з гарачым сэрцам”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Балунда А.А.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Кансультацыя “Работа па палавому выхаванню як спосаб умацавання духоўна-маральнага здароўя”.

Кансультацыя для законных прадстаўнікоў “Што рабіць бацькам, калі сябры яго дзіцяці дрэнна на яго ўплываюць”.

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

Класныя кіраўнікі

Козел А.А., педагог сацыяльны

свернуть

День пропаганды здорового образа жизни

11.05.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 11.05.2024

(дзень прапаганды здаровага ладу жыцця)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Спартландыя «Вясёлыя старты»

09.00-10.00

Каб.пач. класаў

I-IV

Болдыш Д.І.

Гульня-віктарына «Мы за здаровы лад жыцця»

09.00-10.00

Сп.зала

V-IX

Ганчарык М.Ф.

Кінаўрокі ў школа свету

10.00-11.00

Каб. №3

I-VII

Болдыш Д.І.

Акцыя “Аперацыя - кніга”

11.00-11.40

Бібліятэка

V-XI

Варанчыхина А.А.

Пазнавальная гульня “Дрэва здароўя”

11.00-11.40

Сінькоўскі ДК

I-IV

Болдыш Д.І.

Дыскусія «Як навучыцца сказаць Не»

11.40-12.35

Каб №5

VIII-XI

Ганчарык М.Ф.

Гурткі СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.55-10.40

Каб.№6

 

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

 

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

11.45-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя для законных прадстаўнікоў IX-X класаў “Адказнасць за злачынствы ў сферы палавой недатыкальнасці непаўналетніх”.

10.00-11.00

Каб.пед.сац.

бацькі

Козел А.А.

свернуть

День гражданского и патриотического воспитания

04.05.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 04.05.2024

(дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Эскурсія ў г. Астравец ЦТДМ (майстар клас)

09.00-10.00

Каб.пач. класаў

I-IV

Гіль Л.П.

Паэтычная гадзіна “Ніколі не забудзем”

09.00-10.00

Каб.№3

V-IX

Шпаковіч Т.С.

Прагляд кінафільма ў рамках рэспубліканскай акцыі “Кінаурокі ў школах свету”

10.00-11.00

Каб.№3

I-VII

Роўная Т.Г.

Кніжная паліца “Паэзія нам дорыць прыгажосць” (да 220-годдзя з дня нараджэння Ф. Цючава)

11.00-11.40

Бібліятэка

V-XI

Лобач В.І.

Гульнявая праграма “Снежны ком”

11.00-12.00

Гульнявая пляцоўка

I-IV

Гіль Л.П.

Флэшакцыя “Беларусь памятае”

12.00-12.40

Каб №5

VIII-XI

Роўная Т.Г.

Гурткі СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.55-10.40

Каб.№6

 

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

 

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

11.45-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Юны пагранічнік”

10.00-10.40

Сп.зала/ст-н

VIII

Ганчарык М.Ф.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10.00-10.40

Каб.6

XI

Лобач В.І.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10.00-10.40

Сп. зала/ст-н

IX

Шпаковіч Т.С.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10.55-11.40

Сп. зала/ст-н

XI

Шпаковіч Т.С. 

свернуть

День взаимодействия с семьёй

27.04.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 27.04.2024

(дзень узаемадзеяння з сям’ей)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Працоўны дэсант “Шчырая праца людзям”

09.00-10.00

Каб.пач кл

I-IV

Гіль Л.П.

Віктарына “Будзем бяспечнымі”

09.00-10.00

Тэрыторыя школы

V-IX

Ганчарык М.Ф.

Прагляд кінафільма ў рамках акцыі “Кінаурокі ў школах свету”

10.00-10.45

Каб.№5

I-IX

Роўная Т.Г.

Выстава-прэзентацыя “Зямля бацькоў – мая зямля”

10.50-11.40

бібліятэка

V-XI

Лобач В.І.

Тэматычная праграма роздум «Аснова асноў бацькоўскі дом»

10.50-11.40

Сінькоўскі ДК

I-IV

Гіль Л.П.

Квэст-гульня “Бяспечная праца – права кожнага чалавека”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Балунда А.А.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя для вучняў класаў “Вырашэнне канфліктных сітуацый словам”

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

VIII-X

Козел А.А., педагог сацыяльны

 

свернуть

День трудового воспитания и проффесиональной ориентации

20.04.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 20.04.2024

(дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Экалагічная акцыя “Чысты школьны двор”

09.00-10.00

Каб.пач кл

I-IV класы

Андрыаловіч В.К.

Патрыятычны марафон “А што ты зрабіў для Беларусі”

09.00-10.00

Тэрыторыя школы

V-IX

Рощная Т.Г.

Экалагічная квэст-гульня “Дзень зямлі”

10.00-10.45

Каб.№5

V-IX

Варанчыхіна А.А.

Прагляд кінафільма ў рамках акцыі “Кінаурокі ў школах свету”

10.00-10.45

Каб.№3

I-IV

Балунда А.А.

Кніжная выстава “Чарная памяць, чорная быль”

10.50-11.40

бібліятэка

V-XI

Лобач В.І.

Займальны урок «Фестываль прафесий»

10.50-11.40

Сінькоўскі ДК

I-IV

Андрыаловіч В.К.

Дзелавая гульня “Ствараем свой бізнэс”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Балунда А.А.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Кансультацыя “Работа па палавому выхаванню як спосаб умацавання духоўна-маральнага здароўя”.

Кансультацыя для законных прадстаўнікоў “Што рабіць бацькам, калі сябры яго дзіцяці дрэнна на яго ўплываюць”.

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

Класныя кіраўнікі

Козел А.А., педагог сацыяльны

Удзел у раённых конкурсах

Занятак у Школе “Валанцер+”

10.00

СРЦТДМ

VIII-IX

Роўная Т.Г.

Раённы этап алімпіяды па гісторыі, матэматыцы, біялогіі, фізічнай культуры

10.00

ДУА “СШ№1”, ДУА “СШ №7”

VI-IX

Настаўнікі прадметнікі

свернуть

День пропаганды здорового образа жизни

13.04.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 13.04.2023

(дзень прапаганды здаровага ладу жыцця)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Завочнае падарожжа “У свет космасу”

09.00-10.00

Каб.пач. класаў

I-IV

Болдыш Д.І.

Першынства школы па летняму шматбор ҆ю “Здароўе"”

09.00-10.00

Сп.зала

V-IX

Ганчарык М.Ф.

Кінаўрокі ў школа свету

10.00-11.00

Каб. №3

I-VII

Болдыш Д.І.

Акцыя “Аперацыя - кніга”

11.00-11.40

Бібліятэка

V-XI

Варанчыхина А.А.

Пазнавальная гульня “Дрэва здароўя”

11.00-11.40

Сінькоўскі ДК

I-IV

Болдыш Д.І.

Панарама “Першыя крокі ў сусвет"

11.40-12.35

Каб №5

VIII-XI

Ганчарык М.Ф.

Гурткі СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.55-10.40

Каб.№6

 

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

 

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

11.45-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя для законных прадстаўнікоў IX-X класаў “Адказнасць за злачынствы ў сферы палавой недатыкальнасці непаўналетніх”.

10.00-11.00

Каб.пед.сац.

бацькі

Козел А.А.

Удзел у раённых мерапрыемствах

Краязнаўчы квэст «Архітэктурна-гістарычны геокэшынг па Смаргоні”»

10.00-12.00

СРЦТДМ

VII-IX

Зобаў С.А.

Алімпіяда па геаграфіі

10.00-12.00

ДУА Сярэдняя школа №1

 

Зобаў С.А.

Раённы агляд-конкурс юных іспектараў дарожнага руху

 

10.00-12.00

Гімназія г.Смаргоні

VIII-IX

Роўная Т.Г.

свернуть

День гражданского и патриотического воспитания

06.04.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 06.04.2023

(дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Экскурсія ў Смаргонскі гісторыка-краязнаўчы музей “Шляхам вайны

 

09.00-10.00

Каб.пач. класаў

I-IV

Гіль Л.П.

” Брэйн-рынг “Традыцыі і звычкі свята спорту”

09.00-10.00

Каб.№3

V-IX

Шпаковіч Т.С.

Прагляд кінафільма ў рамках рэспубліканскай акцыі “Кінаурокі ў школах свету”

10.00-11.00

Каб.№3

I-VII

Роўная Т.Г.

Кніжная паліца “Паэзія нам дорыць прыгажосць” (да 220-годдзя з дня нараджэння Ф. Цючава)

11.00-11.40

Бібліятэка

V-XI

Лобач В.І.

Гульнявая праграма “Снежны ком”

11.00-12.00

Гульнявая пляцоўка

I-IV

Гіль Л.П.

Флэш – акцыя “Здаровая моладзь – здаровая нацыя”

12.00-12.40

Каб №5

VIII-XI

Арцукевіч М.А.

Гурткі СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.55-10.40

Каб.№6

 

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

 

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

11.45-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Юны пагранічнік”

10.00-10.40

Сп.зала/ст-н

VIII

Ганчарык М.Ф.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10.00-10.40

Каб.6

XI

Лобач В.І.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10.00-10.40

Сп. зала/ст-н

IX

Шпаковіч Т.С.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10.55-11.40

Сп. зала/ст-н

XI

Шпаковіч Т.С. 

свернуть

День взаимодействия с семьей

23.03.2024

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Пазнавальная праграма “Попел Хатыні”

09.00-9.55

Каб.пач кл

I-IV

Гіль Л.П.

Вусны часопіс “Я – чалавек на Зямлі”

09.00-9.55

Каб.№3

I-IV

Козел А.А.

Вусны часопіс “Вайна ў гісторыі маёй сям ҆ і”

10.00-10.55

Каб.№3

V-IX

Варанчыхіна А.А.

Прагляд кінафільма у рамках праектах “Кінаўрокі ў школах свету”

10.00-10.45

Каб.№5

I-IV

Гіль Л.П.

Адкрыццё тыдня дзіцячай і юнацкай кнігі “Кніга – вялікі цуд”

10.50-11.40

бібліятэка

I-XI

Лобач В.І.

Інтэрактыўная гульня “Помнікі Вялікай Перамогі”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Балунда А.А.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Кансультаванне класных кіраўнікоў па пытаннях састаўлення сацыяльна-педагагічнай характарыстыкі класа

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

I-XI

Козел А.А., педагог сацыяльны

свернуть

День трудового воспитания и профессиональной ориентации

16.03.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 16.03.2024

(дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі)

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Пазнавальная праграма “Гуляй, Масленіца”

09.00-09.45

Каб.пач кл

I-IV

Болдыш Д.І.

Тэматычная гульня «ДАІ папярэджвае: Дорожны знак – табе не вораг»

09.00-09.45

Каб. ГА

V-IX

Роўная Т.Г.

Пазнавальная гульня “Гэта свята ў гісторыі”

09.55-10.40

Каб.11

V-IX

Варанчыхіна А.А.

Прагляд кінафільма у рамках праектах “Кінаўрокі ў школах свету”

09.55-10.40

Каб.№3

I-IV

Болдыш Д.І.

Патрыятычная акцыя “А што ты зрабіў для Беларусі”

10.50-11.35

аг.Сінькі

V-XI

Варанчыхіна А.А.

Інфармацыйна-гульнявая праграма “Для чаго патрэбны рукі”

10.50-11.35

Сінькоўскі ДК

I-IV

Болдыш Д.І.

Інтэрактыўная віктарына “Масленіца – прыляцела ластавіца”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Роўная Т.Г.

Кіналекторый выстава “І памяць кніга ажыўляе” (да Дня памяці ахвяр Хатынскай трагедыі)

11.45 -12.35

бібліятэка

I-VII

Лобач В.І.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Кансультацыя для педагогаў “Ранняя прафілактыка сямейнага нядобранадзеяння”.

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

педагогі

Козел А.А., педагог сацыяльны

Удзел у раённых мерапрыемствах

Занятак у школе ЮІД

10.00-12.00

Срцтдм

IX

Зобаў С.А.

Раённая алімпіяда

10.00-12.00

 

VIII-XI

Жалевіч Г.К.

Раённая краязнаўчая гульня “Сцежкамі баявой славы”

11.00-13.00

г.Смаргонь

 

Шпаковіч Т.С.

 

свернуть

День пропаганды здорового образа жизни

09.03.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 09.03.2024

(дзень прапаганды здаровага ладу жыцця)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Пазнавальная гульня “Шкодныя і карысныя звычкі”

09.00-10.00

Каб.пач кл

I-IV

Гіль Л.П.

Дыялог з сябрам “У здаровую будучыню без шкодных звычак”

09.00-10.00

Каб.№3

V-IX

Шпаковіч Т.С.

Прагляд кінафільма у рамках праектах “Кінаўрокі ў школах свету”

10.00-10.45

Каб.№5

I-IV

Роўная Т.Г.

Гульня-падарожжа “Беларусь запаведная”

10.00-10.45

Каб.№3

V-IX

Варанчыхіна А.А.

Кніжная выстава “Вучуся быць грамадзянінам” (да Дня Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь)

10.50-11.40

бібліятэка

I-XI

Лобач В.І.

Інтэлектуальная гульня “ЗЛЖ – мода ці неабходнасць?”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Арцукевіч М.А.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя для навучэнцаў “Камп’ютарная залежнасць – гэта сур’ёзна”

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

VI, XI

Козел А.А., педагог сацыяльны

свернуть

День гражданского и патриотического воспитания

02.03.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 02.03.2024

(дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Гульня “Я – патрыет”

09.00-10.00

Каб.пач кл

I-IV

Трыгрыбцава Н.К.

Прагляд кінафільма у рамках праектах “Кінаўрокі ў школах свету”

09.00-10.00

Каб.№3

V-IX

Роўная Т.Г.

Флэшакцыя “Мая краіна, Беларусь”

10.00-10.45

Каб.№5

I-IV

Роўная Т.Г.

Гульня-падарожжа “Беларусь запаведная”

10.00-10.45

Каб.№3

V-IX

Варанчыхіна А.А.

Падарожжа ў казку Ю. Алешы “Три толстяка”(да 125-годдзя з дня нараджэння)

10.50-11.40

бібліятэка

I-XI

Лобач В.І.

Інтэрактыўная віктарына “Музейная спадчына Беларусі”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Роўная Т.Г.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя для навучэнцаў “Камп’ютарная залежнасць – гэта сур’ёзна”

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

VI, XI

Козел А.А., педагог сацыяльны

Удзел у раённых мерапрыемствах

Раённыя спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

10.00-12.00

СДЮШОР

VI

Варанчыхіна А.А

Экскурсійная дзейнасць

Экскурсія па маршруту аг.Сінькі – в.Чырвонае – г.п.Радашковічы – аг.Сінькі

10.00-16.00

 

I-IX

Трыгрыбцава Н.К.

Ярмоліч Г.А.

 

свернуть

День взаимодействия с семьей

24.02.2024

День трудового воспитания и проффесиональной ориентации

17.02.2024

День пропаганды здорового образа жизни

10.02.2024

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Спартыўныя спаборніцтва “Вясёлыя старты”

09.00-09.45

Каб.пач кл

I-IX

Шпаковіч Т.С.

Бацькоўскі сход

09.00-09.45

Каб №1

IX

Роўная Т.Г.

ШПА Гутарка “Ступені роста ў піянерскай дружыне”

09.55-10.40

Каб.ГА

V-IX

Роўная Т.Г.

Прагляд кінафільма у рамках праектах “Кінаўрокі ў школах свету”

09.55-10.40

Каб.№3

I-IV

Балунда А.А.

Прагляд кінафільма ваенна-патрыятычнай тэматыцы

09.55-10.40

Каб. №2

V-XI

Зобащ С.А.

Праграма-папярэджванне «Пасей звычку – пажні характар»

10.50-11.35

Сінькоўскі ДК

I-IX

Зобаў С.А.

Спартыўны квэст “Азбука паводзін у грамадстве”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Балунда А.А.

Акцыя  "Падары кнігу” (да Міжнароднага дня дарэння кніг)

11.45 -12.35

бібліятэка

I-VII

Ганчарык М.Ф.

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя “Курэнне вэйпаў: у чым небяспечнасць”.

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

V-IX, XI

Козел А.А., педагог сацыяльны

Удзел у раённых мерапрыемствах

Раённы фестываль ПРОФрэкламы «Прафесія бываюць розныя»

10.00-12.00

Срцтдм

IX, XI

Лобач В.І

Роўная Т.Г.

Экскурсійная дзейнасць

Экскурсія ў гісторыка-краязнаўчы музей г.Смаргоні

10.00-12.00

УК “Гісторыка-краязнаўчы іузей”

I-IV

Гіль Л.П.

свернуть

День гражданского и патриотического воспитания

03.02.2024

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень 03.02.2024

(дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання)

 

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Удзельнікі

Адказныя  

Агульнашкольныя мерапрыемствы

Экскурсія ў парк папугаеў “Какаду” г.п. Радашковічы

09.00-10.00

Каб.пач кл

I-IV

Гіль Л.П.

Школьная кіназала

09.00-10.00

Тэрыторыя школы

V-IX

Шпаковіч Т.С.

Прагляд кінафільма ў рамках акцыі “Кінаурокі ў школах свету”

10.00-10.45

Каб.№5

I-IX

Роўная Т.Г.

Тэатар аднаго акцёра “Басні Крылова” (да 225-годдзя з дня нараджэння С.Л. Крылова)

10.50-11.40

бібліятэка

V-XI

Лобач В.І.

Круіз-віктарына «Падарожжа па краіне»

10.50-11.40

Сінькоўскі ДК

I-IV

Гіль Л.П.

Фотаальбом “Школьныя гады”

11.45 -12.35

Каб. №6

VIII-XI

Роўная Т.Г.

Вернісаж “Школа сустракае сяброў”

17.00-18.00

Актавая зала

VIII-XI

Парфенчык Ю.М., класныя кіраўнікі

Факультатыўныя заняткі

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

Каб.4

XI

Лобач В.І.

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.55-10.40

Каб 4

XI

Лобач В.І.

“Асновы алімпійскіх ведаў”

9.55-10.40

Каб. 5

VI

Шпаковіч Т.С.

“Юны пагранічнік”

09.55-10.40

Каб.3

VIII

Ганчарык М.Ф.

Гурткавая дзейнасць СРЦТДМ

“Прырода і чалавек”

09.00-9.55

Каб.№6

V,VI

Варанчыхіна А.А.

“Лідар”

10.50-11.35

Каб.ГА

V, VI

Роўная Т.Г.

“Турызм і спартыўнае арынтаванне”

10.50-12.30

Сп.зала/каб. №2

 

Шпаковіч Т.С.

Дзейнасць педагога сацыяльнага

Групавая кансультацыя для вучняў класаў “Вырашэнне канфліктных сітуацый словам”

10.00-12.00

Каб педагога сацыяльнага

VIII-X

Козел А.А., педагог сацыяльны

 

свернуть

День взаимодействия с семьей

27.01.2024

День трудового воспитания и профессиональной ориентации

20.01.2024

День пропаганды здорового образа жизни

13.01.2024

День взаимодействия с семьей

23.12.2023

День трудового воспитания и проффесиональной ориентации

16.12.2023

День пропаганды здорового образа жизни

09.12.2023

День гражданского и патриотического, духовно-морального воспитания

02.12.2023

День взаимодействия с семьей

25.11.2023

День трудового воспитания и профессиональной ориентации

18.11.2023

День пропаганды здорового образа жизни

11.11.2023

День взаимодействия с семьей

28.10.2023

День трудового воспитания и профессиональной ориентации

21.10.2023

День пропаганды здорового образа жизни "Это тебе, мама"

14.10.2023

07.10.2023 День гражданского и патриотического воспитания

30.09.2023 День традиций

23.09.2023 День взаимодействия с семьей

День трудового воспитания и професиональной ориентации

16.09.2023

День пропаганды здорового образа жизни "Азбука здоровья"

09.09.2023

День гражданского и патриотического воспитания "День письменности"

02.09.2023